O nas

   

ZUE-Energia Grudziądz, świadczy profesjonalne usługi elektryczne w Grudziądzu zarówno małym Inwestorom jak i dużym firmom przemysłowym. Zatrudniamy wykwalifikowanych i uprawnionych elektryków, których doświadczenie pozwala na montaż zaawansowanych instalacji elektrycznych różnego rodzaju (m.in. instalacje teletechniczne, komputerowe, alarmowe). ZUE-Energia to solidna firma, która zdobyła zaufanie wielu klientów w Grudziądzu i nie tylko.

Od wielu lat prowadzimy Outsorcing w zakresie automatyki przemysłowej. W każdym z naszych projektów samodzielnie projektujemy schematy elektryczne, schematy teleinformatyczne oraz dobieramy elementy automatyki. Naszym klientom udzielamy wsparcia technicznego oraz merytorycznego podczas całego cyklu życia urządzeń automatyki, infrastruktury i procesów. Zapewniamy pełne techniczne utrzymanie ruchu, utrzymanie infrastruktury oraz zarządzanie. Oferujemy też usługi doradcze w kwestii instalacji elektrycznych, instalacji teleinformatycznych, systemów alarmowych i automatyki

 Bezpieczeństwo osób korzystających z prądu i jest zawsze najważniejsze i musi być priorytetem elektryka. Podstawą są zatem certyfikaty i uprawnienia do wykonywania zawodu. Elektryk Energii posiada wszystkie wymagane przez prawo dokumenty niezbędne do przeprowadzania fachowych prac.

Automatyka w zakładzie