ZUE-Energia Grudziądz

biuro@zue-energia.pl

+48 606 942 673

Instalacje Alarmowe i SPP

Kontrola dostępu i instalacje alarmowe

Dzisiejsze systemy instalacji alarmowej i kontroli dostępu są jesdnym z istotnych elementem systemów bezpieczeństwa w każdej firmie, instytucji publicznej czy nawet budynku mieszkalnym.
Zaletą wynikającą z zastosowania kontroli dostępu jest możliwość indywidualnego nadawania praw poszczególnym użytkownikom systemu oraz zapewnienia nadzoru dostępu osób do pomieszczeń i analizę ruchu użytkownika/pracownika w danym obszarze. Korzystając z czytnikom kart i breloków zbliżeniowych wyeliminowana jest konieczność posiadania dużej liczby kluczy, z których każdy pasuje wyłącznie do jednego zamka. Jedna karta jest w stanie odblokowywać ich wiele.

Kontrola dostępu

System dostępu pozwala kontrolować dostęp do zabezpieczonych stref takich jak np. serwerowna, magazyn, biuro. Daje też możliwość nadzoru nad przepływem osób pomiędzy poszczególnymi obiektami oraz umożliwia monitorowanie ruchu na danym obszarze.

Podstawowe funkcje sterownicze Systemu Kontroli Dostępu
Firma ZUE-ENERGIA z województwa Kujawsko-Pomorskiego zapewni twojej firmie profesjonalne instalacje alarmowe i kontroli dostępu.

System Sygnalizacji Pożaru SSP

Systemy przeciwpozarowe

System Sygnalizacji Pożaru SSP należy do grupy czynnych zabezpieczeń przeciwpożarowych . Zadaniem tego typu systemów przeciwpożarowych jest: szybka detekcja pożaru, powiadomienie o powstaniu pożaru oraz wykonanie funkcji sterujących. Wysterowanie współpracujących urządzeń przeciwpożarowych ma na celu zapobiec rozprzestrzenianiu się ognia oraz zapewnić warunki bezpiecznej ewakuacji. System SAP pełni również funkcje monitorujące oraz informacyjne. Poprawnie zaprojektowany oraz technicznie sprawny system SAP, pozwala zminimalizować: czas detekcji, czas zaalarmowania i czas przemieszczania. Realizacja tych trzech składowych, pozwala zrealizować bezpieczną ewakuację w wymaganym czasie, czyli przed osiągnięciem przez pożar (zagrożenie) warunków krytycznych.

Instalacja musi być dobrana do typu budynku i zamontowana przez specjalistę – elektryka. Montaż przewodów i połączeń to tylko jeden z etapów na drodze do bezpieczeństwa domu lub firmy. W ZUE Energia posiadamy wszystkie potrzebne i wymagane przez prawo certyfikaty i uprawnienia zawodowe dotyczących alarmów i kontroli stref dostępu, dzięki którym jesteśmy pewni w tym, co robimy i mogą nam Państwo zaufać. Zue-Energia proponuje pomoc doświadczonego i rzetelnego fachowca, który zainstaluje alarm w każdym miejscu, w którym jest to możliwe.

Zaleca się wdrożenie systemu kontroli dostępu, który w pełni integruje się z alarmami przeciwpożarowymi i innymi czujnikami bezpieczeństwa na terenie posesji.

Skontaktuj się z nami.
Doradzimy, zaprojektujemy i wykonamy odpowiedni dla Twoich potrzeb:

- system instalacji alarmowej,
- kontroli dostępu,
- system sygnalizacji pożaru.

Przewiń do góry