ZUE-Energia Grudziądz

biuro@zue-energia.pl

+48 606 942 673

Automatyka Przemysłowa

Oferta automatyki przemysłowej
ZUE-Energia Grudziądz

Automatyka przemysłowa to dział inżynierii odpowiedzialny za sterowanie różnymi procesami produkcyjnymi bez udziału człowieka lub z jego minimalnym udziałem.

Automatyka Zue Energia Grudziądz

Zapewniamy serwis systemów automatyki oraz naprawy układów sterowania, zasilania, usuwania awarii maszyn, modernizacji linii technologicznych.
Automatyka jest procesem, który łączy układ wielu elementów urządzenia , tak aby sterowanie różnymi procesami produkcji,  odbywało się bez udziału człowieka lub aby jego praca była ograniczona do minimum.

Wszystkie urządzenia , połączone ze sobą tworzą zwarty system,a są nimi np.:

Ponadto są to jeszcze oprogramowania m. in. do sterowników czy procesów przemysłowych i produkcyjnych, a także różne systemy łączności.

 

Sterownik simens Zue Energia elktryka i automatyka Grudziądz

Zalety automatyzacji:

  • Wzrost wydajności i konkurencyjności firmy na rynku

  • Efektywna kontrola maszyn, szybka naprawa usterek

  • Niższe koszty produkcji i operacyjne
  • Zmniejszenie oddziaływania na środowisko naturalne poprzez optymalizację zużycia mediów

  • Zwiększenie bezpieczeństwa pracujących osób

Zapewniamy outsorcing w zakresie automatyki

W ramach Outsourcingu  współpracujemy z najlepszymi specjalistami z ogromną wiedza i doświadczeniem  zdobytym na przestrzeni  lat. Zatrudnieni przez nas inżynierowie automatycy i elektrycy w ramach współpracy wykonują projekty we wszystkich etapach wdrażania systemu automatyki. Kompleksowo wspomagają przy projektach, wykonują usługi związane z : realizacją maszyn przemysłowych, linii produkcyjnych , instalacji technicznych,certyfikacją maszyn CE.
Zajmują się : relokacją urządzeń  i maszyn, robotyką , automatyką przemysłową, utrzymaniem ruchu, serwisem  maszyn,

Outsourcing to bardzo wygodny i elastyczny model współpracy, dzięki któremu  możliwe są wszelkie  zmiany na każdym etapie tworzenia projektu . Jako przedsiębiorca, który zdecyduje się na outsourcing automatyki, ma się całkowitą i bieżącą kontrolę nad tym, co dzieje się w przedsiębiorstwie , w rezultacie  przekłada się na spore oszczędności. Płaci się za realną, wykonaną pracę, bez żadnych ukrytych kosztów. 

certyfikaty zue energia
Certyfikowani pracownicy
Doświadczenie w automatyce Zue Energia
Doświadczenie
w zakładach przemysłowych